پیامبر اکرم(ص) می فرمایند :هبه الرجل وجته تزید فی عفتها» هدیه دادن مرد به همسرش عفت او را افزایش می دهد.????(من لا یحضره الفقیه ج4 ص381)

یکی از مواردی که باعث می شود عفت زن افزایش یابد هدیه دادن است.وقتی به همه روایات دراین زمینه نگاه می کنیم متوجه این مطلب می شویم که دین ما عوامل متعددی را برای افزایش عفت زوجین و به تبع زن، افزایش تحکیم بنیان خانواده، مطرح کرده است.یکی از این موارد هدیه دادن زوجین به یکدیگر است. وقتی مردی به همسرش هدیه ای می دهد در واقع آرامش و عشق را به او منتقل می کند. در واقع هر چه این محبت و عشق و صمیمیت میان زوجین زیاد شود زن و مرد آرامش بیشتری به هم منتقل می کنند و نتیجه اش این می شود که طرفین، فقط خانواده خود را مرکز آرامش و عشق و تخلیه نیازهای جنسی خویش می دانند فلذا این مساله باعث افزایش عفت می شود.یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش عفت می شود آراستگی زن و مرد برای یکدیگر (در حریم خانواده) است. که براساس روایات تاثیر مستقیم بر عفت زوجین دارد.

گروه پژوهش واحد خانواده (قندآب)
موسسه فرهنگی هنری مصاف


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: افزایش ,هدیه ,زوجین ,دادن ,آرامش ,خانواده ,هدیه دادن ,باعث افزایش
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ابزارآلات تخصصی جوش و برش نمایندگی فروش محصولات چوبی و دکوراتیو nb سایت دانلود فیلم (نیم بها) قالب وبلاگ حرفه ای رضا کاظمی اردبیلی برگزیده هایی از شاهنامه فردوسی مطالب مفید از اینترنت دواس مطالب پزشکی فروش اینترنتی لوازم یدکی و لوازم برقی خودرو